Karrier

Társasházunk recepciós munkatársat keres!

Főbb feladatok:
- Lakói panaszkezelés
- Telefonhívások kezelése
- Vendégek, futárok fogadása, eligazítása
- Beérkező küldemények, csomagok átvétele
- Terület ellenőrzése, járőrözés, gépházak ellenőrzése
- Beléptető- és kamerarendszer kezelés
- Tűzjelző- és riasztó készülékek kezelése
- Jegyzőkönyvek készítése
- A munkakörhöz tartozó egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:
- Angol nyelv társalgási szintű ismerete
- Alapszintű számítógépes ismeret
- Önállóság, megbízhatóság
- Erkölcsi bizonyítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
- Hasonló munkakörben (24/48-as beosztás) szerzett tapasztalat
- Egyéb nyelvi ismeret
- Vagyonőri vizsga (előny, de nem feltétel)

Munkavégzés helye, munkarend:
- Budapest, IX. kerület
- Havi 10 alkalom, azaz 240 óra
- 24/48-as szolgálat, reggel 7:00-től másnap reggel 07:00-ig
- Egyenruha biztosítása
- Fizetés: nettó 198 000 Ft
- Teljesen bejelentett, társasházi alkalmazottként
- Fizetett szabadság törvényes keretek szerint

Jelentkezéseket fényképes önéletrajz formájában az iroda@dpronline.net e-mailcímre várjuk!